Strona główna / Informacje / Wodoszczelne obudowy LifeProof frē do iPhone 6
Wodoszczelne obudowy LifeProof frē do iPhone 6

Wodoszczelne obudowy LifeProof frē do iPhone 6

Opublikowano: Grudzień 18, 2014
Tagi:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/alstor/domains/icorner.pl/public_html/wp-content/themes/icorner/single.php on line 36

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży obudowy LifeProof frē do iPhone 6. Etui tej marki zdobyły ogromną popularność na całym świecie, dzięki wysokiej jakości wykonania oraz niezawodnej ochronie jaką zapewniają urządzeniom mobilnym.

ip6_proofs_waterObudowa ochronna LifeProof frē zabezpiecza telefon przed zarysowaniami, wodą, kurzem, śniegiem i skutkami upadków przy równoczesnym zachowaniu jego pełnej funkcjonalności oraz możliwości obsługi Touch ID. LifeProof frē został zaprojektowany w celu ochrony i wzmocnienia cienkiej i delikatnej konstrukcji iPhone’a 6. Zabezpiecza gniazdo słuchawkowe i port ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich. Obudowa chroni głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom ClearVoice oraz Sound Enhancement System.

LifeProof frē przeszedł niezależne testy laboratoryjne, potwierdzające zgodność z wojskowymi standardami ochrony przed uderzeniami i upadkami z wysokości do 2 metrów, czego dowodem jest przyznany certyfikat MIL-STD-810. Posiada także certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem – iPhone’a w obudowie można zanurzyć w wodzie do głębokości 2 metrów. Każda obudowa LifeProof, zanim trafi do rąk użytkownika, przechodzi test wodoszczelności w fabryce. Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną zapewnia wyjątkową jakość podwodnych zdjęć i filmów.

Przy tak dobrej ochronie, obudowa LifeProof frē zwiększa grubość telefonu tylko o 4 mm i waży jedynie 35 gramów. Wszyscy miłośnicy loga Apple nie muszą się martwić, że nie będzie ono widoczne w obudowie – LifeProof frē  ma okienko w tylnej części etui.

Obudowy dostępne są w dwóch kolorach: białym i czarnym, natomiast już na początku roku 2015 pojawią się kolejne kolory: niebieski, czerwony, fioletowy i różowy. Cena LifeProof frē wynosi 329 zł brutto. Lista sklepów, w których dostępne są produkty marki LifeProof jest na stronie http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/

Autor: iCorner