Strona główna / Informacje / Nowe obudowy mophie dla Samsung Galaxy S4 i HTC One
Nowe obudowy mophie dla Samsung Galaxy S4 i HTC One

Nowe obudowy mophie dla Samsung Galaxy S4 i HTC One

Opublikowano: Październik 15, 2013

mophie prezentuje kolejne modele obudów ze zintegrowaną baterią do telefonów z systemem Android. Tym razem firma oddaje w ręce konsumentów akumulatory do Samsunga Galaxy S4 i HTC One.

Znane ze swojej elegancji i wysokiej jakości baterii obudowy mophie były przez długi czas akcesoriami dedykowanymi do iPhone’ów. Kalifornijski producent nie pozostaje jednak obojętny wobec rosnących udziałów w rynku platformy Google. Najnowsze „androidowe dzieci” mophie, obudowy z baterią do HTC One oraz Samsung Galaxy S4, są już dostępne w Polsce.

Nowa obudowa mophie do Samsung Galaxy S4

Bateria z obudową do najnowszego smartfona firmy Samsung to 80% więcej mocy (2300 mAh) w stosunku do standardowej baterii, natomiast do HTC One aż 100% (2500 mAh). Ale to nie wszystko. Dodatkowo, mophie daje możliwość łatwego zsynchronizowania telefonu z komputerem podczas ładowania baterii zewnętrznej przez złącze USB.

Obudowy mophie to nie tylko wzmocnienie baterii smartfona, to również wyjątkowa ochrona i zabezpieczenie telefonu przed skutkami upadków, zarysowaniami i wstrząsami. Funkcje ochronne nie kolidują jednocześnie z designem One i S4, ponieważ nowe mophie to przede wszystkim prostota i elegancja oraz smukły kształt.

Nowa obudowa mophie do HTC One

Obudowy mophie dostępne są na terenie całego kraju. Cena detaliczna dla obudowy mophie HTC One oraz Samsung Galaxy S4 wynosi 349 PLN. Dostępne są w kolorach: różowym, czerwonym, srebrnym i czarnym (Galaxy S4) oraz srebrnym i czarnym (HTC One).

Obudowy nie kolidują z designem One i S4, ponieważ nowe mophie to przede wszystkim prostota i elegancja oraz smukły kształt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w katalogu produktów.

Autor: iCorner