Strona główna / Informacje / GhostStand – zniewalająco stylowa i wygodna podstawka do MacBooka, inspirowana projektami Philippa Starcka w ofercie iCorner
GhostStand – zniewalająco stylowa i wygodna podstawka do MacBooka, inspirowana projektami Philippa Starcka w ofercie iCorner

GhostStand – zniewalająco stylowa i wygodna podstawka do MacBooka, inspirowana projektami Philippa Starcka w ofercie iCorner

Opublikowano: Maj 16, 2014
Tagi:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/alstor/domains/icorner.pl/public_html/wp-content/themes/icorner/single.php on line 36

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży podstawkę do MacBooka firmy Twelve South. Przezroczysta konstrukcja, o wyjątkowo nowoczesnym wzornictwie, umożliwia postawienie MacBooka na wysokości komfortowej dla oczu.

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży podstawkę do MacBooka firmy Twelve South. Przezroczysta konstrukcja, o wyjątkowo nowoczesnym wzornictwie,  umożliwia postawienie MacBooka na wysokości komfortowej dla oczu.

Podstawka GhostStand umożliwia umieszczenie MacBoooka na wysokości  15 cm ponad powierzchnią stołu lub biurka, zapewniając tym samym komfortowe dla oczu położenie ekranu. Podłączenie pełnowymiarowej klawiatury i myszki sprawia, że cały zestaw tworzy komfortowe stanowisko pracy zarówno w domu jak i w biurze.

Cienkie, silikonowe paski na górze i na dole podstawki zostały umieszczone w delikatnych szynach ze szczotkowanego metalu. Gwarantują stabilne utrzymanie MacBooka na właściwym miejscu oraz chronią powierzchnię biurka przed zarysowaniem. Dodatkowo GhostStand poprawia cyrkulację powietrza wokół MacBooka.

Projekt GhostStand powstał w oparciu o ikonę nowoczesnego wzornictwa – krzesło Ghost Philippa Starcka. Dzięki temu idealnie wpisuje się w klimat wnętrz urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami. Przezroczysta, lekka, smukła podstawka swoimi kształtami bardziej przypomina nowoczesną rzeźbę, niż praktyczne rozwiązanie, niezbędne  dla każdego użytkownika MacBooka.

Podstawki GhostStand są dostępne w sklepach partnerskich iCorner na terenie całego kraju, lista sklepów znajduje się na stronie http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/.

Autor: iCorner