Strona główna / Informacje / Cogito Classic – zegarek kompatybilny z iOS i Android w ofercie iCorner
Cogito Classic – zegarek kompatybilny z iOS i Android w ofercie iCorner

Cogito Classic – zegarek kompatybilny z iOS i Android w ofercie iCorner

Opublikowano: Październik 2, 2014

Cogito Classic – analogowy zegarek kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS oraz Android. Ikony na tarczy zegarka informują o przychodzących i nieodebranych połączeniach, sms’ach, email’ach czy wiadomościach na portalach społecznościowych. Dodatkowo zegarek wyświetla informację o tym, kto telefonuje.

Cogito Classic to połączenie tradycyjnego, analogowego zegarka z nowoczesnym rozwiązaniem umożliwiającym bieżące monitorowanie wszystkich zdarzeń w telefonie. Ledowe ikonki na tarczy zegarka informują o przychodzących połączeniach, sms’ach, email’ach czy wiadomościach na portalach takich jak Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram i wielu innych. Dodatkowo Cogito Classic wyświetla informację o tym, kto telefonuje. Zegarek powiadomi również użytkownika o niskim poziomie baterii telefonu i przypomni o wydarzeniach wpisanych w kalendarzu. Przycisk Command może zostać wykorzystany do zdalnego zrobienia zdjęcia, sterowania odtwarzaniem muzyki lub uruchomienia funkcji lokalizacji telefonu.

Po zainstalowaniu dostępnej bezpłatnie w App Store aplikacji CONNECTED watch użytkownik może wybrać, które powiadomienia chce otrzymywać oraz jak będą one sygnalizowane – wibracjami czy dyskretnym dźwiękiem.

W odróżnieniu od innych zegarków tego typu, Cogito Classic nie wymaga regularnego ładowania. Urządzenie wykorzystuje charakteryzującą się niskim zużyciem energii, technologię Bluetooth Smart. Dzięki temu było możliwe użycie zwykłej guzikowej baterii, której żywotność wynosi ok 1 roku.

Zegarek jest wodoszczelny, do 10 ATM, a więc nie trzeba go zdejmować podczas kąpieli, pływania, a nawet nurkowania.

Ponadczasowe, eleganckie wzornictwo oraz szeroki wybór kolorów i pasków sprawiają, że każdy dopasuje Cogito Classic do swojego stylu. Wyjątkowy wygląd zegarka jest zasługą słynnego francuskiego projektanta Xaviera Houy.

Cogito Classic ma uwolnić użytkowników od ciągłego spoglądania na telefon. Każdy właściciel smartfona robi to średnio 150 razy dziennie.

Zegarki Cogito Classic są dostępne w sklepach partnerskich iCorner na terenie całego kraju, lista sklepów znajduje się na stronie http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/.

Więcej informacji o produktach ConnecteDevice Limited – http://www.icorner.pl/kategorie/zegarki-smartwatch/

Autor: iCorner