Strona główna / Informacje / Bezprzewodowy ciśnieniomierz Withings – prosty sposób na kontrolę stanu zdrowia
Bezprzewodowy ciśnieniomierz Withings – prosty sposób na kontrolę stanu zdrowia

Bezprzewodowy ciśnieniomierz Withings – prosty sposób na kontrolę stanu zdrowia

Opublikowano: Marzec 7, 2014
Tagi:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/alstor/domains/icorner.pl/public_html/wp-content/themes/icorner/single.php on line 36

iCorner wprowadza do sprzedaży nową wersję ciśnieniomierza firmy Withings umożliwiającego precyzyjny i wygodny pomiar ciśnienia krwi w domowych warunkach. Nowa odsłona tego popularnego rozwiązania umożliwia przeprowadzenie badania całkowicie bezprzewodowo, a dodatkowo mogą z niej korzystać już nie tylko użytkownicy iPhone’ów, ale także wszyscy posiadacze telefonów z systemem Android.

Withings-WirelessBPM-Main-iOS-EN

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznaje nadciśnienie tętnicze za najczęstszą przyczynę zgonów. Choroba ta może rozwijać się przez wiele lat, nie powodując zauważalnych dolegliwości – dlatego często nazywana jest „cichym zabójcą”. Niewykryta odpowiednio wcześnie i nieleczona może doprowadzić do poważnych powikłań, 
groźnych dla życia. Jedynym sposobem na wykrycie choroby we wczesnym stadium są regularne pomiary ciśnienia krwi.

Ciśnieniomierz Withings w połączeniu z aplikacją Health Mate umożliwia dokładny pomiar ciśnienia oraz częstotliwości rytmu serca w domowych warunkach. Dużym atutem urządzenia jest wyjątkowo prosta obsługa. Wystarczy owinąć ramię rękawem, a następnie włączyć ciśnieniomierz. Aplikacja Health Mate uruchomi się automatycznie. Otrzymane wyniki zostaną od razu przeanalizowane w oparciu o standardy Narodowego Instytutu Zdrowia w USA, a 3 kolory „lampek” zasygnalizują czy ciśnienie jest w normie, czy jest zbyt wysokie lub za niskie. Aplikacja umożliwia przesłanie wyników mailem, np. do lekarza, w przypadku gdy pomiary budzą wątpliwości.

Aplikacja zachowuje automatycznie wyniki wszystkich pomiarów oraz synchronizuje dane z Withings Health Cloud. Czytelne wykresy prezentują zmiany ciśnienia w wybranym okresie czasu. Wszystkie dane są dostępne poprzez iPhone, iPod touch, urządzenia z systemem Android, a także online na komputerze PC lub Mac.

 

Ciśnieniomierze Withings są dostępne w sklepach partnerskich iCorner na terenie całego kraju, lista sklepów znajdują się na stronie http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/. Sugerowana cena ciśnieniomierza Withings wynosi 549 PLN brutto.

 

Autor: iCorner